info@neginazinco.com ۸۸۹۸۹۰۷۵-۰۹۱۲۱۰۵۰۷۷۵ : با ما در تماس باشید
طراحی باغ عروسی

طراحی باغ عروسی


wedding Garden design

طراحی باغ عروسی

طراحی، اجرا و ساخت باغ آتلیه عروس و داماد، باغ تالار، باغ رستوران و باغ ویلا، با اکسسوری های مختلف مانند پرگولا، آلاچیق، سایبان، پل چوبی، نرده چوبی، ورودی چوبی، روشنایی پارکی با ستون های چوبی، کشتی و قایق چوبی، گاری و فرغون گل، نمای قلعه چوب و سنگ، قهوه خانه سنتی، کلبه چوبی، محوطه سازی و فضا سازی، نیمکت با چوب ترمو وود ضد آب و میز و صندلی تمام چوب، بشکه چوبی، دریاچه آبنما، آسیاب آبی، آبشار، خانه درختی، تونل سبز، پل معلق، کرین های فیلمبرداری (با هماهنگی)، رستوران سنتی، کافی شاپ و فست فود، اسب، آلاچیق گل، باغ گل، دیوارهای پنجره ای، فضاهای سبز چمن، عمارت و دیوارهای گلی و کاهگلی سنتی و سنگی، میز بیلیارد، اتاق فضای سنتی، استخر قلب، راهرو شنی، دیوار چوب، انواع آبنماها و آبشارهای دیواری، میز بار مشابه دیزاین های روز اروپایی و ژورنالی.

طراحی-باغ-عروسی

طراحی محوطه باغ تالار عروسی  

یکی ازموارد مهم در طراحی باغ عروسی داشتن فضایی مناسب مکانی و دیزاین داخلی آن تالار می باشد تا ضمن داشتن فضایی بزرگ و مناسب، پذیرایی از مهمانان هم بهتر صورت بگیرد. دیزاین محوطه بیرونی تالار عروسی تاثیر زیادی بر دید مهمانان درباره برگزاری مراسم عروسی و آن باغ تالار دارد.

گاهی با وجود وسعت زیاد تالار پذیرایی، باز هم دیزاین، طراحی و چیدمان وسایل چشم نواز نیست و نمی تواند حس رضایت را در عروس و داماد ایجاد کند. متاسفانه در چنین شرایطی هر چقدر هم که خدمات عروس و داماد و یا تشریفات شب عروسی از قبیل گل آرایی درست و زیبا صورت گرفته شده باشند، باز هم بدلیل ضعف طراحی فضای عروسی، این زحمات بدرستی دیده نمی شوند و بنابراین این مسئله مهم باید حتما از دید طراحان آن تالار، مورد توجه قرار گیرد.

برای دیزاین تالار عروسی استفاده از نورپردازی، شمع آرایی، نحوه چیدمان میز و صندلی های مهمانان، جایگاه عروس و داماد، آتش بازی و ... می تواند نقش موثری را در زیباسازی فضا ایجاد کنند.

طراحی-باغ-عروسی

نورپردازی به معنای تاباندن نور بر روی وسایل و اشیا بدون مشخص بودن منبع نور است. نورپردازی عروسی می تواند کمک بزرگی به زیباتر شدن برگزاری مراسم عروسی شما و بهتر جلوه دادن دیزاین عروسی و یا سایر بخش های خدمات مجالس عروسی شود. در بحث نورپردازی بخش‌های روشن‌تر و تیره‌ تر ترکیب‌بندی زیبایی را در نماهای مختلف ایجاد می کند. این امر موجب برجسته شدن برخی نقاط از قبیل خطوط یک صورت، ظرافت تار عنکبوت، بافت زبر چوب، درخشندگی یک قطعه جواهر می شود. همچنین باعث پنهان شدن سایه جزئیات شده و در نتیجه وسایل تزئینی زیباتر به نظر می رسند.

طراحی-باغ-عروسی

اینکه طراح بداند از کدام سبک و نوع باغسازی تبعیت خواهد کرد و این سبک را نیز باید بر اساس یک دلیل منطقی که می تواند عملکرد محوطه، اقلیم منطقه، فرهنگ و... باشد؛ انتخاب نماید. به عنوان مثال طراح برای محوطه یک ساختمان اداری سبک رسمی (formal) و برای یک مهد کودک سبک (informal) را انتخاب کرده و بر اساس آن نوع باغسازی را انتخاب می نماید.

پلان طراحی تالار عروسی

امکانات باغ تالار عروس

باغ به دلیل داشتن فضای باز برای پذیرایی مناسب تر است. اما برخی محدودیت های باغ ممکن است خدمات عروسی را مختل کند. از جمله فضای باز باغ با شرایط آب و هوای بارانی و سرد مناسب نیست. بنابراین باغ باید از سیستم گرمایی و سرمایی برخودار باشد. همچنین داشتن سایه بان از دیگر امکانات یک باغ خوب است که باید در بحث طراحی باغ عروس به آن توجه داشت.

طراحی-باغ-عروسی

باغ تالاری منحصر به فرد با ویژگیهای بسیار زیاد شامل ساختمان و عمارتی زیبا همراه با پرتره های عکاسی زیبا و مبلمان و تجهیزات منحصر به فرد جهت عکاسی مادلینگ و اسپرت عروس و داماد و همچنین عکاسی روز عروس و داماد. طراحان ما در طراحی با نیاز سنجی تمام وسایل و تجهیزات تصاویری مورد نیاز آن عمارت را در نظر می گیرند. ویژگی بارز این ویلا عمارت آن است که همراه با طبیعت زیبا و وسایل مبلمان ان خیلی خاص است.

 مکانی جهت اجرای زنده موسیقی مشابه باعمارت اروپایی جهت مراسم عروسی و عکس شما.

طراحی-باغ-عروسی

طراحی و زیبایی باغ عروسی

باغ باید از نظر ظاهری باید بسیار جذاب، منحصر به فرد باشد. این جذابیت و زیبایی از قسمت ورودی آغاز می شود و در تمامی باغ باید چشم نواز و خیره کننده باشد. تزئین باغ عروس سخت تر از سالن جشن عروسی است و وسایل تزئینی که برای باغ استفاده می شود با سالن و تالار عروسی متفاوت است. نحوه طراحی و فضا سازی محوطه باغ عروسی علاوه بر اینکه می تواند نوعی نظم را در باغ ایجاد کند، تاثیر زیادی نیز بر هیجان جشن دارد.

طراحی-باغ-عروسی

قرار گرفتن باغ تالار عروسی در منطقه خاص

اینکه باغ تالار در کدام قسمت از شهر قرار دارد، اهمیت زیادی دارد. بهتر است قبل از انتخاب باغ به موقعیت جغرافیایی آن هم توجه کنید. باغ هایی که در یک منطقه دور افتاده قرار دارند و رفت و آمد مهمانان را با مشکل مواجه می کنند، گزینه های مناسبی نیستند.

در صورتی که باغ در داخل شهر باشد و نزدیکی آن منازل مسکونی قرار گرفته باشد، نمی توان به راحتی شرایط مهیجی را فراهم کرد. زیرا برای همسایه ها مزاحمت ایجاد می کند. طراحان با توجه به مکان شما بهترین طرح را برای باغ تالار عروسی شما ایجاد می کنند.

طراحی-باغ-عروسی

اگر جویای باغ ویلا یا عمارتی لاکچری و خاص جهت برگزاری مراسم عروسی و یا عکسبرداری از عروس و داماد و مادلینگ با دیزاینی برگرفته از پرتره های اروپایی هستید، طراحان شرکت نگین آذین پارت، این فضا را برای شما مهیا می کنند.


دیـدن نمونـه کــارهای طراحی باغ عروسی

طراحی سایت  و سئو توسط  9370134-0912