کاتالوگ آبنما

آبشار صخره ای

آبشار صخره ای

Rocky waterfall


آبشار صخره ای در واقع آبشاری آبی است که از لبه ای به پایین فرو می ریزد. نحوه فرو ریختن آب در آبشار بستگی به حجم و شدت جریان آب، شرایط لبه ای که از آن فرو می ریزد، ارتفاع و ماهیت آبشار و سطحی که آب در نهایت بر آن فرو می ریزد، امکانات نامحدودی  را عرضه می کند.

آبشار صخره ای

آب به عنوان یکی از اساسی ترین عناصر طبیعت از دیرباز تا امروز، تاثیر بسزایی در شکل گیری و اثربخشی فضای سبز، محوطه  ها، لنداسکیپ شهری و... داشته و همواره جلوه های مختلف آن موجب تهییج و برانگیختن احساسات آدمی شده است. آب چه در حالت سکون و چه در حالت حرکت، نوازش دهنده روح انسان است.

آبنما خانگی

آبشار صخره ای

آبشار صخره ای

آبشار های صخره ای از جنس سنگ های کوهی طبیعی (سنگ های لاشه ای، ورقه ای، پوکه های معدنی، قلوه سنگ و ...) و صخره سازی مصنوعی (سیمانی) می باشند که قابلیت ترکیب پذیری با یکدیکر را نیز دارا می باشند.

سنگ و صخره و کوه یکی از جذابترین عناصر طبیعت هستند که توانسته اند در دکوراسیونها راه پیدا کنند. شما می توانید بصورت مصنوعی هرگونه سنگ را درحد طبیعی آن بسازید و از تماشای آن لذت ببرید.

دیـدن نمونـه کــارهای آبشار صخره ای

آبنما خانگی

ابشار صخره ای

آبشار صخره ای در پارکها، اماکن تفریحی، میادین سطح شهر، ویلاها، حیاط منازل، رستوران ها و.... مورد استفاده قرار میگیرد. این نوع آبنما اصولا از سنگ های طبیعی ساخته میشوند. در کل آبنماها و آبشار ها انواع مختلفی دارند که معمولا با توجه به محل و فضای موجود انتخاب می شوند.

آبنما صخره ای

سنگ های مورد استفاده در ساخت آبشار صخره ای

به طور کلی در ساخت یک آبنما صخره ای از سنگ های صخره ای در سه سایز با سه کاربرد و نقش اساسی استفاده می شود؛ سنگ هایی بزرگ به گونه ای که فضا اصلی و کلی آبشار شما را شکل می دهند، سنگ هایی متوسط که بعنوان اتصال میان سنگ های بزرگ تر مورد استفاده قرار میگیرند و در نهایت سنگ های کوچک تر برای پر کردن خراش و ترک در پایین جریان آب و محل ریزش آب قرار می گیرند و موجب کامل شدن و تمام کننده زیبایی آبشار مصنوعی شما می شوند.

قیمت آبنمای صخره ای

 قیمت گذاری آبشار مصنوعی بر سه اساس تعیین میشوند؛

 • نوع، کیفیت و جنس مصالح ساختمانی

• نوع، مدل و کیفیت تجهیزات مکانیکی مورد استفاده

• نوع، مدل و کیفیت تجهیزات الکتریکی برای پمپ آبنما  

آبنما صخره ای

مزایای آبشار صخره ای

 1. ویژگی های آب را برجسته میکند و به لحاظ زیبایی شناختی و از جنبه روانشناختی تاثیر مثبت به سزایی در محوطه سازی شما ایجاد میکند.

 2. سرگرم کنندگی و جذابیت خیره کننده ای به محوطه ویلا شما میدهد.

3. ایجاد فضایی خاص و نزدیک به المان های موجود در طبیعت فرآهم می آورد.

 4. کاهش آلودگی های صوتی در محیط اطراف و همچنین آلودگی های موجود در هوا.

 5. کاهش استرس و اضطرابات درونی در افراد.

 6. سهولت در ساخت و اجرا بدون نیاز به ابزار خاص و ماشین آلات سنگین.

 7. موجب جذب حشرات و پرندگان مفید برای گیاهان به کار رفته در محوطه سازی.  

ابشار صخره ای

آبشار صخره ای

شرکت نگین آذین پارت

آبشار صخره ای
آبشار صخره ای

طراحی سایت  و سئو توسط  9370134-0912