طراحی تراس و بالکن کوچک

Design terraces and balconies

طراحی تراس

تراس در یک باغ دو تعریف دارد. یکی بخش سنگفرش شده و صاف برای پیاده روی می باشد که مشرف به باغ است و راه عبور بین خانه و باغ می باشد. تعریف دوم مسیر باریک و صاف (یک سری زمین مسطح) بر دامنه کوه است که پوشیده از سنگ یا چمن است و اغلب مشجر می باشد. تراس مشجر در باغهای بین النهرینی باستانی استفاده می شده اند.

طراحی تراس تراس می تواند سقف صاف و مرتفع با چشم انداز به سکوی جنب ساختمان (اغلب در باغهای پارسی یافت می شود) باشد که برای سرگرمی و اوقات فراغت مناسب است و یا می تواند گردشگاه بیرونی یا بالکن به مرز ستون ها باشد.

۲ موردی که باید در  طراحی تراس و بالکن خود  رعایت کنید


۱-یک باغ کوچک در بالکن خود داشته باشید : گلدان ها نه تنها بالکن شما را به باغ کوچک منزل شما تبدیل می کند بلکه روش مناسبی برای کور کردن دید همسایه ها به حریم خصوصی , به حساب می آید.
۲-سلیقه و شخصیت خود را به دکوراسیون بالکن خود اضافه کنید: فراموش نکید بالکن منزل شما جزئی از خانه شماست و خواسته شما می تواند یک فضای کار,فضای مطالعه یا فضای مطالعه یا فضای غذاخوری باشد.بالکن تان هر چقدر هم کوچک با شد می تواند فضایی باشد که همیشه رویای آن را داشته اید.

طراحی تراس و بالکن

تفاوت بین تراس و بالکن در زمان مدرن:


هر دو بالکن و تراس فضاهایی هستند که فضاهای داخلی را با خارجی متصل می نماید. بنابراین، آنها فضاهای مشترکی ندارند. تفاوت های اصلی بین دو عدد وجود دارد و این اصطلاحات نبایستی دروناً استفاده شود. بنابراین، آن موردی که آنها را از هم مجزا می نماید چه چیزی است؟

برای درک تعریف تراس، اصطلاح تراس از لاتین گرفته شده که به معنی زمین می باشد که بیانگر این است که تراس بر محل مرتفع ساخته شده است. بنابراین، اصولاً، این فضا یک محل صاف مرتفع می باشد که معمولاً در بالای ساختمانی واقع شده است.

طراحی تراس و بالکن

تراسهای مدرن می تواند با اهداف متفاوت استفاده شود. آنها می توانند باغهای روباز باشند، برای مثال، ویژگی عمومی در فضاهای شهری. داشتن باغ زیبا در وسط شهر شلوغ بسیار باطراوت و مایه جوانسازی می باشد. شما می توانید جکوزی یا حتی استخر یا حتی یک آبنمای زیبا را روی تراس نصب کنید و فضا را به واحه زیبا تبدیل نماید.

طراحی تراس

بالکن چیست؟

بالکن اصطلاحی است که از لاتین گرفته شده است. بالکن با عنوان پنجره بلند تعریف می شود. این روزها، بالکن یک سکوی مرتفع می باشد که از دیوارهای ساختمان گسترده می شود. می تواند به هر اتاق خانه متصل شود و می تواند دو یا چند فضا را به هم متصل نماید.
اندازه بالکن ها معمولاً کوچک می باشد به دلیل اینکه آنها قابلیت تغییر به عنوان تراس را ندارند. آنها به عنوان لینک بین فضاهای داخلی و اطراف عمل می نمایند. ولی حتی، بالکن کوچک می تواند یک اتاق را وسیعتر، مطبوعتر و بازتر نماید.

طراحی تراس و بالکنتفاوت واضح بین بالکن و تراس در اندازه آنها است. تراسها معمولاً بزرگتر از بالکن ها می باشد، مخصوصا در زمان حاضر. اندازه نیز موارد کاربرد را تعیین می نماید.
تراس همیشه یک فضای کلا باز است. در بالای ساختمان قرار دارد و فضادار می باشد، ولی می تواند در فضاهای پایینتر واقع شود. بالکنها مساحت کوچکتری دارند و آنها همیشه به اتاق متصل می شوند ولی تراسها ورودی های مجزا دارند. بالکنها می توانند باز یا پیوسته باشند. تراس ها نمی توانند بدون نقشه اسکوب مجاز پوشیده شوند.
شرکت نگین آذین پارت مفتخر است تا با ارائه خدمات مشاوره در خصوص طراحی تراس و بالکن و نیز اجرای تراس و بالکن ،  در تمام مراحل پروژه همراه شما باشد.

دیـدن نمونـه طراحی تراس و بالکن

طراحی سایت  و سئو توسط  9370134-0912