info@neginazinco.com | ۸۸۹۸۹۰۷۵-۰۹۱۲۱۰۵۰۷۷۵ : با ما در تماس باشید

طراحی تالار عروسی


Wedding Hall Design

طراحی تالار عروسی ; امپراطوری خود را داشته باشید

طراحی تالار عروسی یک مسئله بسیار مهم و حیاتی است. همه آدم ها به جز تعداد معدودی البته، فقط یک بار در زندگی خود عروسی می کنند. شب عروسی برای بسیاری از افراد یک شب رویایی و خاطره انگیز است. آنها دوست دارند بهترین شب زندگی خود را سالن های عروسی خاص و با شکوه بگذرانند. طراحی تالار عروسی از این جهت بسیار حائز اهمیت است. برای طراحی تالار و ساخت تالار نیاز است که حتما با یک متخصص و معمار با تجربه مشورت شود. طراحی تالار  پذیرایی جنبه های مختلفی دارد.

متریال ساخت، نوع طراحی تالار عروسی، دکوراسیون داخلی تالار، طراحی سالن عروسی تالار، طراحی تالار باغ و از این قبیل موارد که هر کدام بسیار مهم و حیاتی هستند. به خاطر داشته باشید که جوانان برای انتخاب تالار عروسی بهترین شب زندگی خود، هزینه ها را نگاه نمی کنند. آنها قرار است یک شب رویایی داشته باشند. در این متن قصد داریم نکاتی طلایی درباره طراحی تالار و طراحی تالار باغ را باهم مرور نماییم.

طراحی تالار پذیرایی

محل امپراطوری خود را درست انتخاب کنید

برای طراحی تالار عروسی اولین گزینه انتخاب یک محل مناسب در جای مناسب است. اگر قرار بر طراحی تالار باغ است، باید باغی در خور بهترین شب زندگی انسان ها انتخاب نمایید. قرار نیست زوج ها برای ساختن شب رویایی خود به 50 کیلومتر خارج از شهر بیایند تا ایده شما را در طراحی تالار عروسی ببینند. برای ساخت تالار و طراحی تالار انتخاب یک فضای مناسب اولین برگ برنده شما است.

بسته به هزینه اولیه خود باید یک محل مناسب در شهر را انتخاب نمایید. ساختن قصر الیزابت در حلبی آباد جز پرت کردن هزینه و ساخت یک سوله خشک و خالی در بالاترین نقطه شهر هم دور ریختن پول است. پس در درجه اول برای طراحی تالار و ساخت امپراطوری خود یک لوکیشن مناسب انتخاب نمایید.

طراحی باغ تالار پذیرایی

ایده های نو داشته باشید

طراحی تالار عروسی را از حالت روتین و تکراری همیشگی خارج نمایید. درست است که طراحی تالار عروسی قواعدی دارند. برخی کلاسیک طراحی می کنند، برخی به طراحی مدرن و یا حتی رومی علاقه دارند. قواعد طراحی تالار جای خود را دارد که باید اصول آن رعایت شود. اما یک امپراطوری باید با بقیه متفاوت باشد. داشتن ایده های نو در طراحی تالار عروسی باعث می شود که شما دیده شوید و پس از آن انتخاب شوید. همه از ایده های طراحی تالار شما خواهند گفت. این ایده ها دهان به دهان خواهد چرخید. همه تالار ها را ببینید و آنها را در نظر داشته باشید و البته در نهایت ایده خود را داشته باشید.

طراحی تالار پذیرایی

هیچ وقت مانند فلان تالار را برای خود نخواهید

امپراطوری هر کس مختص خود اوست. دقت داشته باشید که اگر در زمان طراحی تالار عروسی خود این جمله را که من یکی مانند فلان تالار را می خواهم را از ذهن خارج کنید. این یک جمله افتضاح برای طراحی تالار عروسی و طراحی تالار باغ شما است. با دست خود امپراطوری خود را به دهکده ای از قلمرو تالار های دیگر تبدیل خواهید کرد و این برای امپراطوری شما یک پایان زود هنگام است. هیچ کس به تالاری که شعبه دیگری از یک تالار دیگر باشد قدم نمی گذارد.

طراحی تالار عروسی

تالار عروسی خود را شلوغ نکنید


همیشه با یاد داشته باشید که زیباترین ها در ساده ترین ها قرار دارند. طراحی تالار پذیرایی شلوغ کمی شما را تکراری و بدون ایده جلوه خواهد داد. برای یک طراحی تالار زیبا و بی نظیر نیازی به شلوغ کاری و ایجاد فضاهایی که ذهن را سردرگم می نماید ندارید. اشتباه نکنید ایجاد فضاهای شلوغ و پر از طرح های مختلف این تفکر را به ذهن بیننده می رساند که شما نتوانسته اید ایده خود را انتخاب نمایید و این باعث می شود آنها هم شما را انتخاب نکنند. یادتان باشد که خاص طراحی کنید و ساخت تالار خود را به هر کسی نسپارید.

به جزئیات دقت کنید


یکی از بهترین ایده ها در طراحی تالار دقت به جزئیات است. شما قرار است آغاز زندگی ها را جشن بگیرید. برای آغاز یک زندگی عاشقانه چه المان هایی وجود دارد. آن المان ها باید در طراحی تالار عروسی شما پررنگ شوند.
اگر بخواهید چند ایده به شما بدهیم، می توانید در طراحی تالار عروسی خود و آغاز امپراطوری خود از شمع ها استفاده کنید. شمع ها همیشه یادآور عشق های آتشین هستند. در طراحی تالار عروسی خود می توانید از آنها به وفور استفاده کنید. یا در انتخاب پرده ها و طرح آنها برای طراحی تالار عروسی خود دقت زیادی داشته باشید. در طراحی سالن عروسی پرده ها قرار است نظرها را به خود جلب نمایند. هیچ زوجی قرار نیست کنار پرده های خسته زندگی تازه خود را شروع نمایند.

طراحی-تالار-عروسی

چراغ های جدول خود را سر جای خود بکارید


در طراحی تالار عروسی و طراحی باغ تالار فضای حیاط باید فوق العاده به نظر برسد. باید در انتخاب درختان و گل های مناسب دقت لازم را داشته باشید. از همه این ها مهم تر در طراحی تالار عروسی و طراحی باغ عروسی انتخاب جدول بندی مناسب و خوش رنگ برای باغ تالار است. در ساخت تالار باغ این یک المان زیبا سازی مهم می باشد. ممکن است در آینده تالار شما را با این جدول ها نشانه گذاری کنند.

رنگ اصلی امپراطوری شما چیست؟


درباره تنوع رنگ در فضاهای مختلف طراحی تالار عروسی شما صحبت نمی کنیم. این یک امر صد در صد است که باید در طراحی تالار عروسی خود آن را رعایت نمایید. اما نکته مهم انتخاب رنگ اصلی شما در طراحی تالار عروسی است. زرد طلایی، صورتی، آبی و سیاه و سفید رنگ های پرکاربرد در طراحی تالار عروسی هستند. این رنگ در آینده به نمادی از تالار عروسی شما تبدیل خواهد شد. انتخاب با شماست. البته ما هم توصیه ای داریم. رنگ لباس اکثر عروس و دامادها در شب عروسی به رنگ سیاه و سفید است.

انتخاب این رنگ در طراحی تالار عروسی شما می تواند ریتم موزون و هماهنگی را برای آنها ایجاد نماید. سیاه و سفید رنگ هایی هستند که با همه چیز ست می شوند. طراحی تالار عروسی به رنگ اصلی سیاه و سفید یک تیر و چند نشان خواهد بود. هم زیبایی تالار شما را به رخ خواهد کشید و هم اینکه یک طراحی تالار عروسی خاص را برای شما نتیجه خواهد داد.

طراحی-تالار-عروسی

روح نو در تالار عروسی خود تزریق کنید


درباره تنوع رنگ در فضاهای مختلف طراحی تالار عروسی شما صحبت نمی کنیم. این یک امر صد در صد است که باید در طراحی تالار عروسی خود آن را رعایت نمایید. اما نکته مهم انتخاب رنگ اصلی شما در طراحی تالار عروسی است. زرد طلایی، صورتی، آبی و سیاه و سفید رنگ های پرکاربرد در طراحی تالار عروسی هستند دقت کنید که خانم ها افراد بسیار ریز بین و نکته بینی هستند. ممکن است یک شیر بزرگ روی دیوار، در طراحی تالار عروسی شما چشم و ذهن آنها را به خود جلب ننماید ولی نکات بسیار ریزی که حتی شما به آنها در طراحی تالار عروسی خود فکر نکرده باشید برای آنها مهم باشد. آنها برای ساختن بهترین شب زندگی خود بسیار سخت سلیقه خواهند بود.

شما برای به دست آوردن دل عروس خانم ها چند برگ برنده در دست دارید. دقت به این نکات در طراحی تالار عروسی می تواند تمام هوش و حواس آنها را به خود جلب نماید.

  • لوستر قلب تالار عروسی شماست

  • آب نما و چشمه آب قدم مهمانان را گرامی می دارد و به آنها خوش آمدگویی می فرماید.
  • پرده های بزرگ در طراحی سالن عروسی دلربا خواهد بود.
  • حتما ساده ترین غذاهای تالار خود را نیز تزئین کنید. عروس ها دوست دارند تا سال ها همه از عروسی آنها صحبت کنند و آن را برای اطرافیان خود مثال بزنند. احتمالا شما با این فکر بکر همه دوستان آنها را نیز به خانه بخت خواهید فرستاد.
  • استفاده از پارچه در دیزاین داخلی و طراحی سالن عروسی احساس لطیف بودن و عاشقانه بودن را در زوجین تشدید می نماید.
  • پوشش های صندلی ها با مهمانان صحبت خواهد کرد. دقت نمایید که اضافه نمودن صندلی های بسیار گران تاثیر چند پوشش صندلی دلنشین و زیبا را نخواهد داشت. همه چیز در طراحی تالار عروسی اضافه نمودن هزینه نیست. ایده ها حرف اول را می زنند
  • در طراحی باغ تالار از المان های سنتی استفاده کنید. شما مهمانان زیادی با تنوع سلیقه فراروان خواهید داشت. طراحی المان های سنتی مانند نشیمن های قدیمی، قدم بزرگی در طراحی تالار باغ شما خواهد بود

کلام آخر:

طراحی تالار عروسی یک قدم بزرگ در تجارت شما است. ساخت تالار بسیار مهم است اما طراحی تالار عروسی از آن نیز مهم تر است. اگر قرار باشد که یک امپراطوری بزرگ و بدون رقیب برای خود داشته باشید نیازی به هزینه های هنگفت ندارید. بلکه باید درست هزینه کنید. هنر قیمتی نیست.

دیـدن نمونـه کــارهای طراحی تالار عروسی

طراحی سایت  و سئو توسط  9370134-0912