info@neginazinco.com | ۸۸۹۸۹۰۷۵-۰۹۱۲۱۰۵۰۷۷۵ : با ما در تماس باشید

طراحی باغچه رستوران

طراحی باغچه رستوران

Garden Restaurant Design


طراحی باغچه رستوران

باغچه رستوران یک رستوران بسیار با صفا در همه چهار فصل سال است. فرق نمی کند که در فصل بهار باشیم، یا تابستان، یاپییز و زمستان. در هر فصلی از بودن در این باغچه رستوران با غذاهای خوش طعم و قلیان های خوش طعمش لذت خواهید برد. فضای آرام و دوستانه باغچه رستوران روزی خوش  را برای شما تضمین خواهد کرد.

باغچه رستوران

باغچه رستوران ها دارای آلاچیق های زیبایی است که هر آلاچیق به صورت جداگانه مجهز به سیستم گرمایشی می باشد تا در پاییز و زمستان نیز بدون هیچ مشکلی در کنار دوستانتان از با هم بودن لذت ببرید. غذاهای سنتی در یک فضای سنتی و دلنشین و قلیان های خوش طعم در فضای باز این رستوران همیشه وسوسه انگیز است. مخصوصا وقتی بدانید که می توانید با تنور نان پزی و پخت یک نان سنتی داغ و خوشمزه از کباب داغ خود نهایت لذت را ببرید.

طراحی باغچه رستوران آبی کن

آبنما خانگی

باغچه رستوران ها یا به قولی سفره ‌خانه‌ها دسته‌ای از رستوران‌ها هستند که طرفداران خاص خود را دارند. امروزه اکثر کسانی که در شهرها و کلان‌شهرها زندگی می‌کنند دیگر تمایل چندانی به زرق ‌و برق وسایل صنعتی ندارند، این لوازم بیشتر ما را به یاد دفتر کارمان، ساختمان اداره و شرکت و زندگی ماشینی و اضطراب ناشی از آن می‌اندازد که همه ‌روزه برای ما تکرار می‌شوند.

طراحی باغچه رستوران در پاکدشت

باغچه رستوران ها به خاطر ایجاد فضایی سنتی و دل‌نشین و راحتی در طرز نشستن روی تخت و کلاً فضای غیررسمی و غیر اداری برای بیشتر مردم دل‌چسب‌ترند. از دیگر مزایای یاغچه رستوران امکان نشستن به‌ صورت طولانی‌ مدت است که به همراه آرامش فضای موجود و شیوه پذیرایی، لذت غذا خوردن را دوچندان می‌کند. چنانچه مایل به طراحی و احداث رستوران به‌ صورت سنتی هستید این مژده را به شما می‌دهیم  که می‌توانید با استفاده از خلاقیت تیم زبده طراحان ما خاطره به‌یادماندنی در ذهن مشتریانتان بسازید طوری که حتی سال‌ها از این خاطره صحبت کنند.

طراحی رستوران آبی کن

طراحی و اجرای باغچه رستوران دارای چند بخش است که در ادامه مختصری از آن را توضیح می دهیم

۱- حیاط و محوطه باغچه رستوران

 هیچ‌چیز مانند خوردن شام و ناهار کنار آب و زیر درختان یا درون آلاچیق نیست، مخصوصاً در فصل تابستان می‌توانید تخت‌های چوبی را باسلیقه خودتان زیر درختان گذاشته و محیط دل‌نشینی را برا ی مشتریان فراهم کنید همچنین می‌توانید نانوایی مربوط به مجموعه را درون حیاط بنا کنید تا نان داغ در دسترس مشتریان باشد.

۲- طراحی سالن‌ها و لژ خانوادگی

در این بخش که به ‌صورت زمستانی و تابستانی قابل‌ استفاده است می‌توانید فضای مناسبی را برای مشتریانتان فراهم کنید، می‌توانید با قرار دادن بوفه و فراهم کردن انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم درون سالن موجبات راحتی هر چه بیشتر مشتریانتان را فراهم کنید. اگر قصد اجرای موزیک زنده رادارید می‌توانید فضایی را در سالن به این کار اختصاص دهید

۳- بخش دیگر مربوط به آشپزخانه و انبارهای سفره‌خانه است

تمامی انبارها و نمازخانه و سرویس بهداشتی و خوابگاه کارمندان و تجهیزات موردنیاز در این بخش قرار می‌گیرد. مکان موردنظر شما برای باغچه شما بهتر است مشرف‌به یک منظره طبیعی جذاب باشد و اگر این چین نیست بهتر است خودتان دست‌به‌کار شوید و محیط مناسب و آرامی را برای مراجعه‌کنندگان فراهم کنید.

باغچه رستوران ها مکان هایی خاطره انگیز هستند. تصور کنید شبی را که همراه با خانواده یا دوستان در یک رستوران دور هم جمع شده اید و خاطره می سازید. رستوران ها به افراد پرمشغله ای که خواهان غذای باکیفیت هستند خدمات می دهند. شرکت نگین آذین پارت با کادری مجرب و آموزش دیده آماده طراحی و ساخت انواع باغچه رستوران ها با قیمت مناسب می باشد.

طراحی باغچه رستوران

دیـدن نمونـه کــارهای طراحی باغچه رستوران

طراحی سایت  و سئو توسط  9370134-0912