info@neginazinco.com | ۸۸۹۸۹۰۷۵-۰۹۱۲۱۰۵۰۷۷۵ : با ما در تماس باشید

دکوراسیون داخلی فضای کوچک


Small space interior decoration

دکوراسیون فضاهای کوچک

امروزه به کمک سبک های متنوع معاری و طراحی داخلی با طیف وسیعی از انتخاب ها در زمینه باز طراحی بافت های قدیمی با هر متراژ و نقشه ای رو به رو هستیم. آیا شما میتوانید با نگاه کردن به بخش های مختلف آپارتمانی که در تصویر بالا به نمایش گذاشته ایم، مساحت آن را حدس بزنید؟

آیا تاکنون برایتان اتفاق افتاده که بعلت کوچک بودن مساحت آپارتمان خود از تصمیم بازسازی و باز طراحی آن صرف نظر کنید؟ در این مقاله قصد داریم با نشان دادن چند آپارتمان مدرن باز سازی شده که همگی مساحتی کمتر از 30متر دارند به شما نشان دهیم که میتوانید با هر متراژ صاحب یک آپارتمان شیک و به روز شوید.

دکوراسیون داخلی فضای کوچک

دکوراسیون داخلی فضای کوچک

در طراحی دکوراسیون داخلی این واحدکه در تصویر بالا مبینیم، چیدمان مینیمال و همچنین استفاده از رنگ های خنثی و روشن و همینطور نورگیر ها باعث شده متراژ آن فراتر از آنچه که هست بنظر برسد. استفاده از در کشویی و چند منظوره که در بخشی نقش دیوار و در موقعیتی دیگر نقش درب اتاق خواب را ایفا میکند، اولویت بندی هوشمندانه فضاها ، راه حل های منحصر به فردی برای بهینه سازی فضاهای محدودیست که در اختیار داریم. طراحی داخلی این خانه 24 متر مربعی که در خلیج Rushcutters، نیو ساوت ولز، استرالیا واقع شده یک فضای استودیویی و همچنین یک اتاق خواب خصوصی در گوشه ای از آن می باشد.

دکوراسیون داخلی فضای کوچک

طرح اصلی برای تراز کردن سرویس بهداشتی و آشپزخانه، ایجاد یک منطقه بسیار کوچک برای کارهای روزمره و همینطور بعنوان سالن ناهار خوری طراحی شده است و در نهایت این میز ناهار خوری جمع و جور و فشرده، فضای خالی زیادی را در اطراف خود به وجود می آورد، به طوری که اتاق گسترده تر به نظر میرسد.

دکوراسیون داخلی فضای کوچک

آپارتمان بعدی که در تصویر ملاحظه میکنید مانند نمونه قبلی متراژی کمتر از 30 متر دارد و به علت طراحی و ساختار لایه ای و ناهم سطحی که دارد، از پتانسیل بالایی در ذخیره سازی فضا جا دهی اشیا برخوردار است. در تصویر بعدی فضای کوچکی طراحی شده برای آشپزخانه و همچنین اتاق خواب به سبک باز که دارای دیوار هایی هستند که منتهی میشوند به تراسی بزرگ و این در حالیست که قسمت نشیمن بصورت نا همسطح و در ارتفاعی پایین تر در میان این اجزا غرق شده بنظر میرسد.

دکوراسیون داخلی فضای کوچک

دکوراسیون داخلی فضای کوچک

دکوراسیون داخلی فضای کوچکدیـدن نمونـه کــارهای طراحی داخلی

طراحی سایت  و سئو توسط  9370134-0912