کاتالوگ آبنما
info@neginazinco.com | ۸۸۹۸۹۰۷۵-۰۹۱۲۱۰۵۰۷۷۵ : با ما در تماس باشید

آبنما شیشه ای

در حال حاظر خدمات آبنمای شیشه ای از طرف شرکت انجام نمیشود

 

Glass Fountain


آبنما شیشه ای:

آب به عنوان یکی از اساسی ترین عناصر برای ایجاد نشاط درزندگی شهری و شکل گیری فضا‌های سبز آن مورد استفاده قرار می‌گیرد و شناخت ویژگیهای آب و با تشخیص معیارهای مناسب به ارتقاء کیفیت آبنماها منجرمی‌گردد.

آبنما شیشه ای

یکی از آبنما هایی که مورد استقبال زیادی مواجه شده آبنما شیشه ای می باشد آبنما شیشه ای امروزه در مراکز خرید و لابی های هتل ها و سالن های انتظار آپارتمانهای مجلل استفاده میشود .

آبنما شیشه ای

در اکثر مناطق شهر در مراکز درمانی و لابی هتل ها هم از آبنما شیشه ای استفاده میشود که باعث آرامش بینندگان آن میشود.

 آبنما شیشه ای یک صفحه از شیشه می باشد که با پمپ های مخفی که در آن به کار رفته شده آب را به بالای شیشه هدایت کرده و سرازیری آب در این قسمت جلوه ی بسیار زیبایی به این نوع آبنما میدهد.

آبنما-شیشه-ای

آبنما-شیشه-ای

آبنمای شیشه ای برای استفاده آن دسته از کارفرمایان که تلفیقی از آب و نور را در فضای داخلی می خواهند توسط کارشناسان ما توصیه می شود.آبنما شیشه ای به علت مکانسیم چرخش آب در یک سیستم بسته علاوه بر اینکه صدای آب و امکان لمس آب را در محیط آپارتمان برای شما فراهم می نماید،به علت سیکل بسته به هیچ عنوان پاشش و یا ریزش آب را درفضای داخلی به وجود نخواهد آورد.  چنانچه به دنبال یک آبنما با مشخصات ذکر شده می باشید،پیشنهاد ما به شما آبنما شیشه ای خواهد بود. 

آبنما حبابی

نحوه فرو ریختن آب بستگی به حجم و شدت جریان آب،شرایط لبه ای که از آن فرو می ریزد، ارتفاع و ماهیت آبشار و سطحی که در نهایت برآن فرومی ریزد، امکانات نامحدودی را عرضه میکند. با افزایش حجم آب، جریان آب منظم تر شده نقش سایر متغیرها، مانند شکل لبه، کم رنگ تر می شود.

آبنما شیشه ای

در بعضی از طراحی ها چنانچه کارفرما تاکید بر عدم لمس مستقیم آب داشته باشد،پیشنهاد طراحان شرکت نگین آذین آبنمای حبابی می باشد،جذابیت آبنمای حبابی بیشتر به صورت تصویری بوده و بیننده تصاویر جذابی را خواهد دید.در آبنمای حباب نما تصاویری از چرخش ذرات معلق حباب در حجمی از آب با نورپردازی حرفه ای و خیره کننده چشمان هر بیننده ای را به خود خیره خواهد کرد.  حباب نما یا دیوار حبابی نیز گزینه ای مناسب جهت فضای داخلی با نگهداری بسیار اندک می باشد.   

آبنما-شیشه-ای

شرکت نگین آذین پارت با کادری مجرب و آموزش دیده آماده فروش، طراحی، و ساخت انواع آبنما شیشه ای با قیمت مناسب می باشد.

 

دیـدن نمونـه کــارهای آبنما شیشه ای

اجاره آبنمای شیشه ای

طراحی سایت  و سئو توسط  9370134-0912