کاتالوگ آبنما
info@neginazinco.com | ۸۸۹۸۹۰۷۵-۰۹۱۲۱۰۵۰۷۷۵ : با ما در تماس باشید

آبنما خانگی

آبنما خانگی

Interior fountain


آبنما خانگی

آبنماهای خانگی می توانند بخشی از دیوار فضای نشیمن شما باشند و به هیچ وجه فضای داخلی را اشغال نکنند. اگر علاقه دارید که با تغییر در دکوراسیون منزل خود از این روش برای داشتن آبنما استفاده کنید، بهتر است قبل از آن با یک متخصص صحبت کنید. زیرا امکان ایجاد حفره در برخی از دیوارها (دیوارهای باربر) وجود ندارد و موجب بروز اشکال در سازه ساختمان شما خواهد شد.
آبنما خانگی می تواند در دکوراسیون ورودی و راهرو یا لابی آپارتمان های مسکونی به کار رود و حس طراوت و شادابی به فضا دهد. آبنمای دیواری برای چنین فضاهایی مناسب است زیرا فضای کف را کمتر اشغال می کند و می تواند نقطه کانونی فضا تبدیل شود.

آبنما خانگی

آبنما خانگی

انواع مختلف آبنما خانگی  جهت استفاده در داخل منزل، حیاط خلوت یا باغ، متصل به دیوار، روی میز و یا ایستاده در بازار وجود دارند. برای اینکه آبنمای خانگی شما انرژی تماما مثبتی را به دکوراسیون منزلتان بدهد لازم نیست حتما از ظاهری مجلل و لوکس برخوردار باشد.

در انتخاب آبنمای مورد نظرتان حتما به هماهنگی و هارمونی آن با دکوراسیون کلی منزل توجه داشته باشید. این کار ترکیب بسیار زیبایی را در دکوراسیون خانه بوجود می آورد و از شلوغ بنظر آمدن آن جلوگیری می کند. اما انتخاب مکان مناسب برای قرار دادن آبنما در درجه بعدی اهمیت قرار می گیرد.

آبنما خانگی

معمولا بهترین مکان ها برای قرار دادن آبنما خانگی در ضلع شرقی، جنوب شرقی، وشمال خانه است. سعی کنید از قرار دادن آبنما در مناطقی نزدیک به شومینه که محل تسلط آتش بر محیط است خودداری کنید. همچنین اتاق خواب هم اصلا مکان مناسبی برای قرار دادن آبنما نخواهد بود. حتی اگر اتاق خوابتان در بخش های شرق، جنوب شرقی و شمال خانه است از قرار دادن آبنما در اتاق خواب پرهیز کنید.

آبنما خانگی

استفاده از آبنما در طراحی لابی ساختمان های بزرگ:

لابی ساختمان های بزرگ، اولین فضایی ایست که ساکنان و مراجعه کنندگان در بدو ورود در آن قرار می گیرند. این لابی ها معمولا وسعت و مساحت بسیار زیادی را به خود اختصاص می دهند. بنابراین بستر مناسبی را فراهم می کنند تا آبنما های لابی  زیبایی را در خود جای دهند.

آبنما خانگی

مورد مهمی که باید در هنگام خرید آبنمای خانگی به آن توجه زیادی داشته باشید ساکت بودن موتور آبنما است. در هنگام خرید آبنما خانگی حتما از بی صدا بودن موتور آبنما و قابلیت تعمیر و نظافت آسان آن اطمینان حاصل کنید.

در حال حاضر در بازار بسیاری از نمونه های بی کیفیت و پر سروصدا وجود دارند که از لحاظ طول عمر نیز به هیچ عنوان مناسب نیستند و بعداز مدت کوتاهی کار کردن نیاز به تعمیر پیدا می کنند. بنابراین دقت زیادی در این زمینه بخرج بدهید. برای بیشتر کردن تاثیر آبنمای خانگی در دکوراسیون می توانید با اضافه کردن سنگ، کریستال و رایحه های خوشبو این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهید و انرژی مثبت را در فضا پخش کنید.

آبنما خانگی

شرکت نگین آذین پارت با کادری مجرب و آموزش دیده آماده فروش، طراحی، و ساخت انواع آبنما خانگی با قیمت مناسب می باشد.


شرکت نگین آذین پارت

آبنما خانگی

دیـدن نمونـه کــارهای آبنما خانگی

طراحی سایت  و سئو توسط  9370134-0912