کاتالوگ آبنما
info@neginazinco.com | ۸۸۹۸۹۰۷۵-۰۹۱۲۱۰۵۰۷۷۵ : با ما در تماس باشید

آبنما باغی

آبنما-شیشه-ای

Garden Fountain


آبنما باغی :

در آبنمای باغی سنگ و آب دو عنصر اصلی ، نمادین و پراهمیت طرحهای آبنما و باغ می باشد که درنهایت دقت و زیبایی بکارگرفته شده اند و مورد تحسین کلیه طراحان است.سنگ و آب دو عنصر اصلی در طرحهای آبنما باغی است که با هم ترکیب می شوند .

آبنما باغی

این نوع آبنما از قسمتهای مختلف ساخته شده است که ممکن است بعضی از قطعات آن در دیگری ادغام شده باشد بعضی ها پایه دار و پیش ساخته و برخی بدون پایه و بعضی هم در محل ساخته می شوند.

آبنما باغی

آبنمای باغی از لحاظ طراحی و نوع مصالح در باغات می تواند بسیار متفاوت و مختلف اجرا شود هم از نظر نوع و هم طراحی و هم اجرا ی آبنما باغی.

 • ابنما باغی سنگی از انواع سنگهای کوهی،سنگهای آتشفشانی،سنگهای تراوتن،سنگهای آذرین، سنگهای کلاسیک و آنتیک و آجر جوش و آجر نسوز بصورت با طراحی کلاسیک منظم ومدرن ونامنظم طبیعی بتوان اجرا نمود.

آبنما باغی با سیمان بصورت صخره ای و طبیعی ایجاد نمود و رنگ آمیزی با رنگهای نانوپلاستیک اجراکرد.

آبنما باغی با میلگرد و رابیس می توان آبنما باغی بصورت سنگی وصخره ای درست کرده وکاملا طبیعی جلوه داد و رنگ آمیزی نمود.

آبنمای با مواد کمپوزیت و مواد مصنوعی همراه با مواد نانو میتوان آبنما باغی طراحی و اجرا نمود این نوع طراحیها جدیدا مد شده و بسیار طرافداران زیادی هم پیدا نموده است و در انواع طراحی آبنما باغی میتوانیم از جوی آب و برکه و استخر کمک گرفته و آب را در محیط باغ به جریان در بیاوریم دراین مورد تجربه و دید نحوه طراحی ،طراح و مجری کاملاً مورد نظر باید باشد ودراین زمینه میتوانید با کارشناسان ما مشورت لازمه را داشته باشید

آبنما-باغی

آبنما در طراحی باغ :

محیط آبنما درباغ دارای چشم اندازی زیبا است و باعث ایجاد افزایش دامنه و انتخاب شما می گردد.درآبنما باغی  گیاهان چندساله بسیاری وجود دارد که درآب و لجن اطراف آب می رویند و این مناطق علاوه بر اینکه ذخیره آبی مناسب برای باغچه فراهم می آورند در باغچه های خشک حالت زیبایی را برای بیننده ایجاد می کنند.

آبنما باغی

مسئله مهم در این رابطه گیاهان آبی است که این گیاهان نقش مهاجم برای سایر گیاهان عمل می کند و باعث از بین رفتن گیاهان حساس می شوند لازم است برای جلوگیری از این روند هر از گاهی آن ها را پیرایش نمائید تا رشدشان محدود شود گرچه میتوان آن ها را در گلدان نیز کاشت . در این صورت به خاطر عدم رشد بیش از حد ریشه نیاز به هرس سبز نیست.

آبنما باغی

شرکت نگین آذین پارت با کادری مجرب و آموزش دیده آماده فروش، طراحی، و ساخت انواع آبنما باغی با قیمت  بسیار مناسب می باشد.

 

دیـدن نمونـه کــارهای آبنما باغی

طراحی سایت  و سئو توسط  9370134-0912