پوشش سقف

مشاوره و بازدید رایگان

021-22368270

 09121725297

پوشش سقف نورگیر، پوشش سقف حیاط خلوت، پوشش سقف پاسیو با انواع ورق های پلی کربنات یک و چند جداره و نورگیرهای حبابی، انواع سقف های ویلایی و سوله اجرای انواع سقف های شیروانی طراحی، ساخت  نصب و پوشش انواع:

•  پوشش سوله،سالنها و سقفهای ویلایی.

•  اجرای آلاچیق، طراحی و اجرای ویلا.

•  اجرای انواع آردواز، اجرای سقف خانه های ویلایی.

•  ساخت نصب و پوشش سقف سوله، پوشش گلخانه، پیشانی، آبرو.

•  پوشش انواع سقف کاذب، آسمان مجازی، باران گیر و انواع سایه بان،سقف استخر، سقف پارکینگ، پوشش سقف حیاط خلوت و نورگیر پاسیو، طراحی پاسیو.

اجرای ساندویچ پانل سقفی و دیواری اجرای کلیه سقف های شیب دار (آلاچیق، پارکینگ، سایه بان، دامداری، کارخانجات، سر درب منازل و حیاط، پیشانی آپارتمان ها، استخر ها ، مراکز عمومی و رستوران ها، ویلایی، مسکونی، آپارتمان) اجرای پلی کربنات و فایبر گلاس .

پوشش سقف

پوشش سقف سوله

پوشش سقف سوله که با استفاده از ورق پلی کربنات، که پر طرفدار ترین و اصولی ترین نوع پوشش است. ساختار آن به این شکل است که بین دو ورق لایه ای فوم تزریق می کنند و اصطلاحا به آن پوشش ساندویچی گفته می شود. پوشش های از این دست، استحکام خوبی در برابر زلزله و دیگر حوادث خارجی دارند به علاوه عایق بهتری برای صدا، رطوبت و حرارت به داخل سوله هستند.

 در ضمن اجرای این نوع پوشش سقف برای سوله سریع تر از انواع دیگر انجام می شود و این سرعت موجب کمتر شدن زمان اجرا و در نتیجه هزینه می شود. از این نوع پوشش در پوشش سقف آلاچیق، دیوارهای جانبی و سقف سوله های صنعتی، انبارها مرغداری، دامداری، سردخانه، کارخانه، کارگاه، گلخانه, سوله مواد غذایی, سوله های ورزشی، سوله های صنعتی، آشیانه ی هواپیما ها و ده ها نوع سوله ی دیگر استفاده می شود.

 

سقف حیاط خلوت

 

پوشش سقف گلخانه با ورق پلی کربنات


پوشش گلخانه موردیست که باید در همان آغاز طراحی گلخانه به آن توجه شود و از مهمترین تصمیمات گلخانه داران می باشد. و بایستی به دقت انجام گیرد. پوشش ایده آل، پوششی است که اجازه عبور ماکزیمم نور را بدهد درحالیکه که کمترین میزان گرما و انرژی از دست برود. همچنین باید پایداری و ثبات خوبی داشته و نیاز به تعمیر آن حداقل باشد.
در هیچ یک ازانواع پوششها انتقال نور و حرارت صد درصد نیست زیرا در هر حال مقداری از نور، منعکس شده و یا جذب پوشش سقف می شود. عبور نور مرئی برای پوششها مختلف از ۷۸ درصد تا ۹۳ درصد متغییر می باشد. قانونی که همیشه وجود دارد در طول زمستان، به میزان یک درصد کاهش در نور رسیده به گیاه منجر به یک درصد کاهش در رشد آن می گردد. همچنین نور عبوری هم میتواند به صورت مستقیم بوده که ایجاد سایه کند و یا منتشر شود که نور یکنواخت بیشتری ایجاد می کند. البته در مناطقی که اکثر مواقع آسمان ابری است نور عموماً منتشر می شود و نوع نورگیر از این لحاظ بحرانی نیست. با این تفاسیر بیان شده، انتخاب پوشش نیاز به دقت بالایی دارد.
پوشش سقف گلخانه

پوشش سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت

تنها گزینه ممکن و اصولی برای پوشش سقف حیاط خلوت (پاسیو) در ساختمانها، استفا ده از نور گیر های حبابی شکل (کوپل یاپایه وحباب) درابعاد و اندازه های مختلف (بسته به اندازه محل پاسیو یاحیاط خلوت) و تنوع رنگ بی نهایت می باشد ، تا ضمن مطمئن بودن از آببندی (صد در صد آببند بودن با گارانتی)، عایق صوتی وحرارتی بودن و امکان استفاده از نور طبیعی خورشید درروز(برای روشنائی فضای داخل ساختمان در راستای صرفه جوئی درمصرف انرژی، به دلیل گران شدن انرژی درکشورما) از مقاومت بالائی دربرابر اثابت اشیاء سنگین از طبقات بالا و همچنین از تحمل وزن بالائی (مانند تحمل برف و باران وتحمل وزن نفرجهت تعمیر و نگهداری سقف) برخوردار باشد و اینکه بتوان از پاسیو به عنوان یک اتاق استفاده نمود.

قیمت سقف پاسیو
پوشش سقف حیاط خلوت در آپارتمان ها می تواند روی طبقه هم کف یا روی سقف حیاط خلوت آخرین طبقه که تحت عنوان پوشش نورگیر سا ختما ن می با شد، اجرا گردد. حیاط خلوت به علت باز بودن و ارتباط مستقیم با فضای بیرون در معرض مستقیم بارش برف و باران و گرد و خاک ناشی از باد و طوفان می باشد، از اینرو این قسمت ساختمان همواره محل تجمع گرد و خاک وآشغال می باشد.

پوشش سقف حیاط از روی طبقه هم کف و یا از روی آخرین طبقه می تواند به عنوان محافظ در تمیز نگه داشتن حیاط خلوت بسیار میسر باشد. سقف حیاط خلوت با نورگیر حبابی، تنها گزینه پوشش سقف حیاط خلوت طبقه هم کف میباشد و برای پو شش از پشت بام می توان از ورق پلی کربنات نیز استفاده نمود.

سقف حیاط خلوت

 پوشش سقف استخر

پوشش سقف استخر نیاز مبرم بسیاری از خانه های ویلایی است  که  افراد برای زیبایی و استفاده مناسب از حیاط منزل خود اقدام به درست کردن استخر می نمایند ولی به دلیل مشرف بودن دیگر ساختمانها ،استفاده از استخر بسیار محدود می شود.

گروه تخصصی ما با استفاده از ورق های پلی کربنات ۶ میلی متر دو جداره و سازه هایی مناسب و مستحکم اقدام به پوشش سقف استخر می نماید. که علاوه بر اینکه دید دیگر ساختمانها را بر استخر می گیرد، نور مورد نظر شما را نیز کم نمی کند و به دلیل لایه ۹ میکرونی uv بر روی طلق های پلی کربنات این شرکت اشعات مضر خورشید نیز گرفته می گردد.

سقف استخر مزایای استفاده از پوشش سقف استخر :

یکی از مهمترین مزایای پوشش سقف استخر این است که با داشتن استخرهایی با سقف پوشیده شما می توانید در هر زمان از استخرهای خود استفاده کرده و لذت ببرید. اغلب این نوع پوشش ها دارای حالت نورگیر بوده و یک محیط بسیار زیبا را برای افراد به ارمغان می آورد.

 باران گیر و سایه بان

استفاده از باران گیر و سایبان در مناطق بارانی و آفتابی در فصول سرد جهت جلوگیری از نفوذ آب هنگام بارش و برف و باران (خصوصاً مناطق شمالی) و در فصول گرم برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید ( مناطق جنوبی) راه حلی مناسب برای رفع این مشکلات و معضلات هستند.

باران گیر و سایه بان استخر

این محصولات علاوه بر برطرف کردن چنین مشکلاتی، زیبایی خاصی نیز به نمای ساختمان می بخشند.از جمله خصوصیات مهم باران گیر و سایبان می توان به مقاومت بالا، نصب آسان و سریع، شکل زیبا، وزن سبک، نگهداری آسان، تنوع رنگ های گوناگون و مقرون به صرفه بودن اشاره کرد که آنها را از سایر پوششها متمایز کرده و موجب استقبال گسترده از آنها در مناطق مختلف می شود.

انواع سقف کاذب

سقف کاذب انواع گوناگونی دارد که با توجه به شرایط آب و هوایی، زیبایی، هزینه و موارد دیگر انتخاب و به کار می رود. سقف های کاذب عموما به دو دسته تقسیم می شوند؛ سقف هایی که قابلیت دسترسی به فضای میان سقف اصلی و سقف کاذب را به راحتی مهیا می کنند و سقف هایی که دائمی هستند و برای دسترسی به پشت آنها باید تخریب شوند. حال به تشریح برخی از متداول ترین انواع سقف کاذب و موارد کاربردشان می پردازیم.

سقف کاذب تایل گچی

شبکه اصلی در این نوع سقف عموما از جنس آلومینیوم است که قطعات گچی در داخل آن قرار می گیرد. قطعات گچی را می توان روی شبکه چوبی نیز میخ یا پیچ کرد.  

یكی از بهترین نوع پوشش برای سقف كاذب است . انواع آن هم بستگی به نگهدارنده و جنس پوششی آن است . قطعات (تایل و نگهدارنده ) از بیش تعین شده با ابعاد معین ، به نام مشبك و آرمسترانگی و مینرال وبطور صحیح آن كلیك نامیده می شود . در موارد دیگر آن مشبك صحیحتر است . متریال پوششی در این نوع سقف كاذب باید مضربی از طول و عرض شصت سانتیمتری باشد و نوع جنس آن به سفارش كارفرما است . مانند : الیاف فشرده و پلاكسی گلاس ( طلق ) ،گچی ، چوبی ، آلومینیومی و یا موارد پیشنهادی دیگر باشد .

سقف کاذب تایل

 این نوع پوشش سقف كاذب بصورت آویزانی اجراء میگردد . كه بهترین آویز مفتول گالوانیزه است . نگهدارنده آلومینیومی هم بهمین ترتیب اجرا ء میگردد ولی با اندكی تفاوت كه بدین صورت می توان بیان كرد . كه بر روی بدنه آن هیچ گونه شیار وزبانه وجود ندارد ، سپری ( نگهدارنده ) در طول معین تولید شده و بعداز رنگ شدن در طول شش و پنج و یا حتی كمتر به محل اجراء آورده می شود . و آن وقت به طول معین طراحی شده برش می خورد و نصب میگردد . تنوع رنگ در سپری آلومینیومی بیشتر است و تنوع در تولید شكل ظاهری آن است، كه این مورد مزیت در این نوع سقف كاذب است .

این نوع سقف كاذب را در ارتفاع ، بهتر است با زیر سازی آهنی ( پروفیل ) اجرء گردد. این شرایط بستگی به محیط و مساحت اجرایی دارد . مانند ارتفاع از كف ، بلندی پشت سقف كاذب تا سقف اصلی ( برای بیش از دو متر ) و .... ولی در موارد اجسام سنگین تر اجراء آن محتاج به زیر سازی جدا است.  

پوشش سقف کاذب آسمان نما یا سقف کاذب تصویر دار  

سقف کاذب آسمان نما ایده نوینی در زمینه دکوراسیون داخلی بوده که از نظر بصری پنجره ای زیبا رو به طبیعت و آسمان را برایتان به ارمغان می آورد. سقف آسمان نما در واقع تلفیقی از سقف کاذب مشبک و تصاویر آسمان با بالاترین کیفیت تصویر به صورت کاملا ضد آب است که قابلیت نصب در بسیاری از مکان های اداری، دفاتر کار، بیمارستان ها (بخش کودکان، پرتودرمانی و ...)، لابی هتل ها، لابی مجتمع های مسکونی و ... را خواهد داشت.  

سقف کاذب آسمان مجازی

پوشش سقف آسمان مجازی همان سقف کاذب مشبک کناف با تصویر آسمان و طبیعت می باشد . در سقف کاذب تصویردار نورپردازی بسیار حایز اهمیت بوده و بدون یک نورپردازی استاندارد نمی توان به طرح و هدف مربوطه دست یافت این نوردهی یا می توان توسط لامپ های فلورسنت صورت می پذیرد یا توسط صفحات LED نور مربوطه تامین می گردد .

چه نوع پوششی برای فضای مورد نظر ما , مناسب است؟

در طی سالها فعالیت موارد متعددی مشاهده شده است که کارفرما بر اثر انتخاب مشاور یا راهنمای ناآگاه یا با اطلاعات ناکافی، نوع پوشش درستی را انتخاب ننموده است.بعضا بدلیل این اشتباه، پوششی که بسیار ضعیفتر یا حتی بسیار قوی تر از آنچه لازم است را انتخاب نموده و حتی اجرا نموده است.در حالت اول بدلیل ضعف پوشش سقف انتخاب شده ، عمر و کارایی لازم را نداشته و پس از مدت موتاهی مجبور به جایگزین کردن پوشش می گردد.در حالت دوم نیز بدلیل انتخاب پوشش بسیار قویتر از آنچه مورد نیاز بوده است به نوعی مقداری از پول خود را دور ریخته است.

:لذا دقت فرمائید

کسی را که بعنوان مشاور و راهنما میپذیرید دارای علم کافی ، تجربه مفید ، شخصیت قابل قبول ، مسئولیت پذیری و وجدان کاری باشد و یا داشتن یا نداشتن هر یک از عوامل فوق ، قطعاٌ در نتیجه کار مهم و تاثیر گذار خواهد بود.

...وقتی با کارشناسان ما صحبت می کنید

۱- کارشناسان ما با توجه به گستره فعالیتها و محصولات با پرسیدن سوالاتی همچون کاربری فضائی که پوشش سقف در آن انجام می شود بدنبال یافتن بهترین گزینه هستند.

۲- کارشناسان ما با پرسیدن وضعیت فعلی فضای مورد نظر، کنترل می نمایند که آیا سقف قبلی وجود دارد و آیا آهن آلات سقف قبلی قابل استفاده می باشند یا خیر؟

۳- کارشناسان ما با پرسیدن موقعیت جغرافیایی پروژه، ضمن محاسبه هزینه های مربوط به بعد مسافت در پیشنهادهای خود توان اقتصادی پروژه را در نظر میگیرند.

۴- کارشناسان ما با بررسی میزان آشنائی کارفرما با محصولات شرکت، در جهت تکمیل اطلاعات کارفرما میکوشند و تلاش میکنند باورهای غلط را اصلاح نمایند.

 

دیـدن نمونـه کــارهای پوشش سقف

طراحی سایت  و سئو توسط  9370134-0912