قیمت سقف حیاط خلوت

قیمت سقف حیاط خلوت

مشاوره و بازدید رایگان

۰۲۱-22368270

 09121725297
قیمت پوشش حیاط خلوت

Price of the roof of the backyard


قیمت سقف حیاط خلوت

یکی از مباحثی که برای احداث سقف حیاط خلوت  نورگیر در ابتدا برای شما مشتری گرامی به وجود خواهد آمد بحث کیفیت و چگونگی تعیین قیمت سقف حیاط خلوت می باشد. برای پوشش سقف پاسیو از متریال های نورگیر حبابی و نورگیر پلی کربناتی می توان استفاده نمود. این دو نوع پوشش نورگیر به صورت کامل آبندی می شوند و متداول ترین پوشش در صنعت نورگیر سقف حیاط خلوت تلقی می شوند.

پوشش سقف حیاط خلوت در آپارتمان ها می تواند روی طبقه هم کف یا روی سقف حیاط خلوت آخرین طبقه که تحت عنوان پوشش نورگیر سا ختما ن می با شد، اجرا گردد. حیاط خلوت به علت باز بودن و ارتباط مستقیم با فضای بیرون در معرض مستقیم بارش برف و باران و گرد و خاک ناشی از باد و طوفان می باشد، از اینرو این قسمت ساختمان همواره محل تجمع گرد و خاک وآشغال می باشد.

سقف پاسیو

پوشش سقف حیاط از روی طبقه هم کف و یا از روی آخرین طبقه می تواند به عنوان محافظ در تمیز نگه داشتن حیاط خلوت بسیار میسر باشد. سقف حیاط خلوت با نورگیر حبابی یا سقف حبابی، تنها گزینه پوشش سقف حیاط خلوت طبقه هم کف میباشد و برای پو شش از پشت بام می توان از ورق پلی کربنات نیز استفاده نمود .

سقف حبابی بهترین پوشش برای سقف پاسیو می باشد که به صورت کاملا آبندی و توسط ایزوگام عایق می شود و شما نور طبیعی را تا ۸۵ در صد از سقف خود دریافت می کنید و در پوشش سقف پاسیو توسط نورگیر پلی کربنات نیز نور تا صددرصد امکان عبور را خواهد داشت.

سقف حیاط خلوتدر بسیاری از موارد مبنا قیمت پوشش سقف پاسیو متر مربع می باشد. ولی در کل واژه متر مربع برای تعیین قیمت نورگیر سقفی واژه ای نا مناسب تلقی می شود. شما دوستان گرامی تنها با تماس با ما می توانید از مشاوره و تعیین قیمت سقف پاسیو خود و چگونگی احداث و… اطلاعات دقیق را به صورت رایگان از ما دریافت نماییدو همچنین می توانید از بازدید مشاوره و طراحی رایگان نیز برخوردار شوید. سقف پاسیو

دیـدن نمونـه کــارهای پوشش سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت

طراحی سایت  و سئو توسط  9370134-0912