سقف حیاط خلوت

مشاوره و بازدید رایگان

۰۲۱-22368270

 09121725297

The roof of the backyard


 

سقف حیاط خلوت :

پوشش سقف حیاط خلوت یا سقف پاسیو از چند جهت لازم و ضروری به نظر می رسد و به همان اندازه که پوشش سقف حیاط خلوت مهم می باشد، نحوه و نوع پوشش سقف نیز به همان انداره و یا شاید بیشتر از آن مهم می باشد . پوشش سقف حیاط خلوت در آپارتمانها می تواند روی طبقه همکف یا روی سقف حیاط خلوت آخرین طبقه که تحت عنوان پوشش نورگیر سا ختما ن می با شد ، اجرا گردد.

سقف حیاط خلوت

حیاط خلوت به علت باز بودن و ارتباط مستقیم با فضای بیرون در معرض مستقیم بارش برف و باران و گرد و خاک ناشی از باد و طوفان می باشد، از اینرو این قسمت ساختمان همواره محل تجمع گرد و خاک و آشغال می باشد. پوشش سقف حیاط از روی طبقه همکف و یا از روی آخرین طبقه می تواند به عنوان محافظ در تمیز نگهداشتن حیاط خلوت بسیار میسر باشد. سقف حیاط خلوت با نورگیر حبابی، بهترین گزینه پوشش سقف حیاط خلوت طبقه همکف میباشد و برای پو شش پشت بام می توان از ورق پلی کربنات نیز استفاده نمود .

مصارف نورگیر های حبابی :

در مکانهایی که به نور طبیعی و آب بندی کامل نیاز دارند از قبیل پاسیو، حیاط خلوت، آشپزخانه ها، سوله، مجموعه های تجاری–اداری، استخرها و مجموعه های ورزشی، پلهای عابر پیاده ، پارکینگ ها، هتل ها، بیمارستان ها، آلاچیق و گلخانه ها .

مشخصات عمومی نورگیرهای حبابی جهت پوشش سقف حیاط خلوت :

1- عایق رطوبتی 100 % در برابر عوامل جوی مانند برف و باران

 2- عایق صوتی مناسب با استفاده از نوع حباب دو جداره جهت صرفه جویی در انرژی و جلوگیری از اتلاف دما

 3- استحکام کافی در مقابل ضربات ( مقاوم در برابر ضربات تا 10 برابر شیشه)

 4- تنوع رنگ جهت تامین سلیقه گوناگون مشتریان به انواع نورگیر مات و شفاف و رنگی .

 5- مقاوم در برابر اشعه UV آفتاب به دلیل وجود مواد ضد UV در ورق های اکرولیک

 6- استفاده از بازشو در نورگیرها از زاویه 0 تا 180 درجه توسط یک جک دستی و دسته ی جک جهت تهویه هوا، دسترسی به سطح بیرونی نورگیر حبابی جهت نظافت و تعمیرات احتمالی

7- نورگیرها از دو قسمت پایه از جنس فایبرگلاس مسلح (رزین و الیافت شیشه) و حباب از جنس ورق اکرولیک که توسط پیچ و مهره به پایه نصب می گردد تشکیل می شوند.  

پوشش سقف حیاط

 پوشش سقف حیاط خلوت یا پوشش سقف پاسیو همچنین می تواند مانند عایقی عمل کند که جلوی هدر رفتن انرژی گرمائی و سرمائی رابگیرد زیرا حیاط خلوت بعلت مشرف بودن پنجره ها به آن یکی از قسمت های پرت انرژی، از آنجا می باشد.

 پوشش سقف متحرک حیاط خلوت با نورگیرهای حبابی که توسط تیم تخصصی ما تولید و نصب می گردد دارای گارانتی  شرکتی بوده که شامل آببندی و  شکستن حباب ها می باشد. این سقف ها در عین عبور نور طبیعی از آنها مانع دید از طبقات بالایی میشود همچنین این سقف ها از مقاومت بسیار مناسبی در مقابل اثرات جوی و ضربه دارند ضمنا در مقابل آتش مقاوم بوده نمی سوزند .

سقف نورگیر

دیـدن نمونـه کــارهای سقف حیاط خلوت

طراحی سایت  و سئو توسط  9370134-0912