پوشش سقف

مشاوره و بازدید رایگان

021-22368270

 09121725297

Roof Coverage


پوشش سقف نورگیر،پوشش سقف حیاط خلوت،پوشش سقف پاسیو با انواع ورق های پلی کربنات یک و چند جداره و نورگیرهای حبابی ، انواع سقف های ویلایی و سوله اجرای انواع سقف های شیروانی طراحی  ، ساخت ، نصب و پوشش انواع :

•  پوشش سوله, سالنها و سقفهای ویلایی و …

•  اجرای آلاچیق ، ویلا

•   اجرای انواع آردواز ، اجرای سقف خانه های ویلایی

•  ساخت نصب و پوشش سقف سوله ، پوشش گلخانه ، پیشانی ، آبرو

•  پوشش انواع سقف کاذب ،آسمان مجازی ، باران گیر و انواع سایه بان ،سقف استخر،سقف پارکینگ ، پوشش سقف حیاط خلوت و نورگیر پاسیو 

اجرای ساندویچ پانل سقفی و دیواری اجرای کلیه سقف های شیب دار ( آلاچیق، پارکینگ ، سایه بان ، دامداری ، کارخانجات ، سر درب منازل و حیاط ، پیشانی آپارتمان ها ، استخر ها ، مراکز عمومی و رستوران ها ، ویلایی ، مسکونی ، آپارتمان ) اجرای پلی کربنات و فایبر گلاس .

پوشش سقف

پوشش سقف سوله

پوشش سقف سوله و آلاچیق ، دیوارهای جانبی و سقف سوله های صنعتی ،انبارها مرغداری ، دامداری،سردخانه ،کارخانه ،کارگاه و غیره با بهترین مصالح پوشش از جمله ورق گالوانیزه چینی و ایرانی قزاق روس ،ورق رنگی فولاد مبارکه ،هفت الماس،چینی و انواع ورق های پلی کربنات یک و چند جداره مناسب برای پوشش سقف سوله گلخانه , سوله مواد غذایی , سوله های ورزشی و...
سقف حیاط خلوت

پوشش سقف گلخانه با ورق پلی کربنات
پوشش گلخانه موردیست که باید در همان آغاز طراحی گلخانه به آن توجه شود و از مهمترین تصمیمات گلخانه داران میباشد و بایستی به دقت انجام گیرد. پوشش ایده آل، پوششی است که اجازه عبور ماکزیمم نور را بدهد درحالیکه که کمترین میزان گرما و انرژي از دست برود. همچنین باید پایداري و ثبات خوبی داشته و نیاز به تعمیر آن حداقل باشد.
در هیچ یک ازانواع پوششها انتقال نور و حرارت صد درصد نیست زیرا در هر حال مقداري از نور، منعکس شده و یا جذب پوشش سقف می شود. عبور نور مرئی براي پوششها مختلف از 78 %تا 93 %متغیر می باشد. قانونی که همیشه وجود دارد در طول زمستان، به میزان 1 % کاهش در نور رسیده به گیاه منجر به 1 % کاهش در رشد آن می گردد. همچنین نور عبوري هم میتواند به صورت مستقیم بوده که ایجاد سایه کند و یا منتشر شود که نور یکنواخت بیشتري ایجاد می- کند. البته در مناطقی که اکثر مواقع آسمان ابري است نور عموماً منتشر میشود و نوع نورگیر از این لحاظ بحرانی نیست. با این تفاسیر بیان شده، انتخاب پوشش نیاز به دقت بالایی دارد.
پوشش سقف گلخانه

پوشش سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت

تنها گزینه ممکن و اصولی برای پوشش سقف حیاط خلوت (پاسیو)در ساختمانها، استفا ده از نور گیر های حبابی شکل(کوپل یاپایه وحباب)درابعاد و اندازه های مختلف (بسته به اندازه محل پاسیو یاحیاط خلوت) و تنوع رنگ بی نهایت می باشد ، تاضمن مطمئن بودن از آببندی (صد در صد آببند بودن با گارانتی)،عایق صوتی وحرارتی بودن و امکان استفاده از نور طبیعی خورشید درروز(برای روشنائی فضای داخل ساختمان در راستای صرفه جوئی درمصرف انرژی،به دلیل گران شدن انرژی درکشورما)،از مقاومت بالائی دربرابر اثابت اشیائ سنگین از طبقات بالا و همچنین از تحمل وزن بالائی (مانند تحمل برف و باران وتحمل وزن نفرجهت تعمیر و نگهداری سقف) برخوردار باشد و اینکه بتوان از پاسیو به عنوان یک اتاق استفاده نمود.

قیمت سقف پاسیو
پوشش سقف حیاط خلوت در آپارتمان ها می تواند روی طبقه هم کف یا روی سقف حیاط خلوت آخرین طبقه که تحت عنوان پوشش نورگیر سا ختما ن می با شد ،اجرا گردد. حیاط خلوت به علت باز بودن و ارتباط مستقیم با فضای بیرون در معرض مستقیم بارش برف و باران و گرد و خاک ناشی از باد و طوفان می باشد ، از اینرو این قسمت ساختمان همواره محل تجمع گرد و خاک وآشغال می باشد.

پوشش سقف حیاط از روی طبقه هم کف و یا از روی آخرین طبقه می تواند به عنوان محافظ در تمیز نگه داشتن حیاط خلوت بسیار میسر باشد. سقف حیاط خلوت با نورگیر حبابی ، تنها گزینه پوشش سقف حیاط خلوت طبقه هم کف میباشد و برای پو شش از پشت بام می توان از ورق پلی کربنات نیز استفاده نمود .

سقف حیاط خلوت

پوشش سقف استخر

پوشش سقف استخر نیاز مبرم بسیاری از خانه های ویلایی است  که  افراد برای زیبایی و استفاده مناسب از حیاط منزل خود اقدام به درست کردن استخر می نمایند ولی به دلیل مشرف بودن دیگر ساختمانها ،استفاده از استخر بسیار محدود می شود.

گروه تخصصی ما با استفاده از ورق های پلی کربنات 6 میلی متر 2 جداره و سازه هایی مناسب و مستحکم اقدام به پوشش سقف استخر می نماید. که علاوه بر اینکه دید دیگر ساختمانها را بر استخر می گیرد، نور مورد نظر شما را نیز کم نمی کند و به دلیل لایه 9 میکرونی uv بر روی طلق های پلی کربنات این شرکت اشعات مضر خورشید نیز گرفته می گردد.

سقف استخر مزایای استفاده از پوشش سقف استخر :

یکی از مهمترین مزایای پوشش سقف استخر این است که با داشتن استخرهایی با سقف پوشیده شما می توانید در هر زمان از استخرهای خود استفاده کرده و لذت ببرید. اغلب این نوع پوشش ها دارای حالت نورگیر بوده و یک محیط بسیار زیبا را برای افراد به ارمغان می آورد.

 باران گیر و سایه بان:

استفاده از باران گیر و سایبان در مناطق بارانی و آفتابی در فصول سرد جهت جلوگیری از نفوذ آب هنگام بارش و برف و باران (خصوصاً مناطق شمالی) و در فصول گرم برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید ( مناطق جنوبی) راه حلی مناسب برای رفع این مشکلات و معضلات هستند.

باران گیر و سایه بان استخر

این محصولات علاوه بر برطرف کردن چنین مشکلاتی، زیبایی خاصی نیز به نمای ساختمان می بخشند.از جمله خصوصیات مهم باران گیر و سایبان می توان به مقاومت بالا، نصب آسان و سریع، شکل زیبا، وزن سبک، نگهداری آسان، تنوع رنگ های گوناگون و مقرون به صرفه بودن اشاره کرد که آنها را از سایر پوششها متمایز کرده و موجب استقبال گسترده از آنها در مناطق مختلف می شود.

انواع سقف کاذب

سقف کاذب انواع گوناگونی دارد که با توجه به شرایط آب و هوایی، زیبایی، هزینه و موارد دیگر انتخاب و به کار می رود. سقف های کاذب عموما به دو دسته تقسیم می شوند؛ سقف هایی که قابلیت دسترسی به فضای میان سقف اصلی و سقف کاذب را به راحتی مهیا می کنند و سقف هایی که دائمی هستند و برای دسترسی به پشت آنها باید تخریب شوند. حال به تشریح برخی از متداول ترین انواع سقف کاذب و موارد کاربردشان می پردازیم.

سقف کاذب تایل گچی

شبکه اصلی در این نوع سقف عموما از جنس آلومینیوم است که قطعات گچی در داخل آن قرار می گیرد. قطعات گچی را می توان روی شبکه چوبی نیز میخ یا پیچ کرد.  

يكي از بهترين نوع پوشش براي سقف كاذب است . انواع آن هم بستگي به نگهدارنده و جنس پوششي آن است . قطعات (تايل و نگهدارنده ) از بيش تعين شده با ابعاد معين ، به نام مشبك و آرمسترانگي و مينرال وبطور صحيح آن كليك ناميده مي شود . در موارد ديگر آن مشبك صحيحتر است . متريال پوششي در اين نوع سقف كاذب بايد مضربي از طول و عرض شصت سانتيمتري باشد و نوع جنس آن به سفارش كارفرما است . مانند : الياف فشرده و پلاكسي گلاس ( طلق ) و گچي و چوبي و آلومينيومي و يا موارد پيشنهادي ديگر باشد .

سقف کاذب تایل

 اين نوع پوشش سقف كاذب بصورت آويزاني اجراء ميگردد . كه بهترين آويز مفتول گالوانيزه است . نگهدارنده آلومينيومي هم بهمين ترتيب اجرا ء ميگردد ولي با اندكي تفاوت كه بدين صورت مي توان بيان كرد . كه بر روي بدنه آن هيچ گونه شيار وزبانه وجود ندارد ، سپري ( نگهدارنده ) در طول معين توليد شده و بعداز رنگ شدن در طول شش و پنج و يا حتي كمتر به محل اجراء آورده مي شود . و آن وقت به طول معين طراحي شده برش مي خورد و نصب ميگردد . تنوع رنگ در سپري آلومينيومي بيشتر است و تنوع در توليد شكل ظاهري آن است، كه اين مورد مزيت در اين نوع سقف كاذب است .

اين نوع سقف كاذب را در ارتفاع ، بهتر است با زير سازي آهني ( پروفيل ) اجرء گردد. اين شرايط بستگي به محيط و مساحت اجرايي دارد . مانند ارتفاع از كف ، بلندي پشت سقف كاذب تا سقف اصلي ( براي بيش از دو متر ) و .... ولي در موارد اجسام سنگين تر اجراء آن محتاج به زير سازي جدا است.  

پوشش سقف کاذب آسمان نما یا سقف کاذب تصویر دار  

سقف کاذب آسمان نما ایده نوینی در زمینه دکوراسیون داخلی بوده که از نظر بصری پنجره ای زیبا رو به طبیعت و آسمان را برایتان به ارمغان می آورد. سقف آسمان نما در واقع تلفیقی از سقف کاذب مشبک و تصاویر آسمان با بالاترین کیفیت تصویر به صورت کاملا ضد آب است که قابلیت نصب در بسیاری از مکان های اداری، دفاتر کار، بیمارستان ها (بخش کودکان، پرتودرمانی و ...)، لابی هتل ها، لابی مجتمع های مسکونی و ... را خواهد داشت.  

سقف کاذب آسمان مجازی

پوشش سقف آسمان مجازی همان سقف کاذب مشبک کناف با تصویر آسمان و طبیعت می باشد . در سقف کاذب تصویردار نورپردازی بسیار حایز اهمیت بوده و بدون یک نورپردازی استاندارد نمی توان به طرح و هدف مربوطه دست یافت این نوردهی یا می توان توسط لامپ های فلورسنت صورت می پذیرد یا توسط صفحات LED نور مربوطه تامین می گردد  

 

دیـدن نمونـه کــارهای پوشش سقف

طراحی سایت  و سئو توسط  9370134-0912