ساخت استخر

Making Pool

استخر

SWIMMING POOL

گروه نگین آذین پارت در بخش ساخت و ساز استخر، ترکیبی از هنر زیباشناسی و معماری منظر را برای خلق یک پروژه به کار برده است.
ما همواره در بخش طراحی و ساخت استخر در طول سال ها با همکاری و همیاری طراحان فضای سبز مهندسان و معماران حرفه ای و نیز به کارگیری فن آوری های جدید در صنعت ساخت و ساز تلاش کرده ایم پروژه های شگرفی را که هنر و ظرافت را به اوج خود رسانده ایم را ارائه دهیم.
از طرفی اجرای استخرهای طبیعی و ساخت انواع استخرهای سفارشی، استخرهای آب گرم، برکه، آبشار و آبنما در دستور کار این شرکت می باشد.

ساخت استخر

مراحل ساخت استخر به اختصار به شرح زیر می باشد:


فاز 1: قبل از شروع ساخت استخر ابتدا باید با بازدید از مکان مورد نظر شما plan استخر را ترسیم کرده سپس در مکان مورد نظر با کشیدن شمایی از استخر و علامت گذاری با چوب به صورت نمونه آن را مشخص نموده و پس از تایید شما حفاری آغاز می گردد.
فاز 2: حفاری خاک منطقه استخر توسط لودرها صورت گرفته و توسط کامیون های کمپرسی خاک حفاری شده از منطقه خارج می گرددکه کل این عملیات 1 روز طول می کشد.
فاز 3: شامل لوله کشی و استحکام کف استخر می باشد. لوله کشی در استخر با نهایت دقت صورت گرفته و عملیات استحکام کف استخر با کوبیدن خاک کف صورت می گیرد.

ساخت استخر
فاز 4: سپس با استفاده از بتن و قیر کف استخر را استحکام بیشتر داده و عملیات آرماتور بندی را انجام داده تا بتوانند با استفاده از بتن از استحکام کف و دیواره ها اطمینان حاصل کنند.
فاز5: ارائه اتصالات برق برای روشنایی استخر و تجهیزات و خدمات الکتریکی است.
فاز 6: استفاده از کاشی برای داخل استخر که از معماران حرفه ای در جهت طراحی و دکوراسیون داخلی استفاده شده و از سنگ های طبیعی برای این امر استفاده می کنند.
فاز 7: تزیین کاسه داخلی استخر با استفاده از سنگ های طبیعی و تراش داده شده.
فاز 8: بلافاصله پس از پایان ساخت استخر آن را با آب کاملا پر کرده و با دقت تمام قسمت ها را از لحاظ فنی معاینه می کنیم.

ساخت استخر

دیـدن نمونـه کــارهای طراحی و ساخت استخر

طراحی سایت  و سئو توسط  9370134-0912