کاتالوگ آبنما

آبشار صخره ای

آبشار صخره ای

Rocky waterfall


آبشار صخره ای

آبشار آبی است که از لبه ای به پایین فرو می ریزد. نحوه فرو ریختن آب در آبشار بستگی به حجم و شدت جریان آب، شرایط لبه ای که از آن فرو می ریزد، ارتفاع و ماهیت آبشار و سطحی که آب در نهایت بر آن فرو می ریزد، امکانات نامحدودی  را عرضه می کند.

آب به عنوان یکی از اساسی ترین عناصر طبیعت از دیرباز تا امروز، تاثیر بسزایی در شکل گیری و اثربخشی فضای سبز، محوطه  ها، لنداسکیپ شهری و... داشته و همواره جلوه های مختلف آن موجب تهییج و برانگیختن احساسات آدمی شده است. آب چه در حالت سکون و چه در حالت حرکت، نوازش دهنده روح انسان است.

آبنما خانگی

آبشار صخره ای

آبشار صخره ای

آبشار های صخره ای از جنس سنگ های کوهی طبیعی (سنگ های لاشه ای، ورقه ای، پوکه های معدنی، قلوه سنگ و ...) و صخره سازی مصنوعی (سیمانی) می باشند که قابلیت ترکیب پذیری با یکدیکر را نیز دارا می باشند.

سنگ و صخره و کوه یکی از جذابترین عناصر طبیعت هستند که توانسته اند در دکوراسیونها راه پیدا کنند. شما می توانید بصورت مصنوعی هرگونه سنگ را درحد طبیعی آن بسازید و از تماشای آن لذت ببرید .

آبنما خانگی

ابشار صخره ای

آبشار صخره ای در پارکها، اماکن تفریحی، میادین سطح شهر، ویلاها، حیاط منازل، رستوران ها و.... مورد استفاده قرار میگیرد. این نوع آبنما اصولا از سنگ های طبیعی ساخته میشوند. در کل آبنماها و آبشار ها انواع مختلفی دارند که معمولا با توجه به محل و فضای موجود انتخاب می شوند.

آبنما صخره ای

آبنما صخره ای

ابشار صخره ای

آبشار صخره ای

شرکت نگین آذین پارت

آبشار صخره ای

دیـدن نمونـه کــارهای آبشار صخره ای

آبشار صخره ای

طراحی سایت  و سئو توسط  9370134-0912